Modellid

Mõtlesin juba 2012 kevadsuvise kollektsiooni valmimise ajal, et tahan seda kindlasti kaksikute seljas pildistada. Kogemused on näidanud, et oma ideedest peaks avalikult ja palju rääkima, sest kunagi ei või teada, kellel mis sorti tutvused on või kes millega sulle nõu oskab anda. Nii oli ka kaksikute otsinguga – rääkisin sellest oma sõbranna Monsale, kes teatas kohe, et temaga samas tantsutrennis käivad ilusad modellimõõtu kaksikud. “Näe, seal nad ongi!” kiljus Monsa bussipeatuse suunas osutades. Kohe ma autost välja ei hüpanud ja modellide suunas jooksu ei pannud, aga üsna varsti kontakteerusin nendega. Tüdrukud olid hea meelega nõus poseerima tulema ja nüüdseks olengi nendega juba kaks kollektsiooni pildistanud.

Modellid Mari-Liis ja Maria

Mari-Liis ja Maria on väga sarnased! Kuna ma nendega väga tihti suhtluses ei ole, siis meigi- ja soengutoimkonnas pildistamiseks valmistudes läheb mul umbes pool tundi, kuni endas piisavalt kindel olen, et neid nimepidi kutsuda julgen.  Kuigi tüdrukud igapäevaselt modellitööd ei tee, on nad fotograafidele poseerimise alal väga osavad! Järgivad väga täpselt minu ja fotograafi soove ja nõuandeid, võtavad meisterlikult soovitatud poose ja näoilmeid ning improviseerivad omalt poolt juurde. Lisaks sellele on nad loomulikult väga ilusad!

Olen väga rõõmus, et ma läbi õnneliku juhuse kaksikud leidsin ja tahan nendega ka oma järgmisi kollektsioone pildistada. Loodan, et tüdrukud on sama meelt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s